Застрашувачки ослабена – Погледнете како денес изгледа Анџелина ЏолиАнџелина Џоли конечно излезе на јавно место по шокантната вест за разводот со Бред Пит во септември.
Актерката беше снимена за првпат надвор после неколку месеци отсуство од секуларниот живот. Таа беше забележана пред хотел во Лос Анџелес.


Енџи беше облечена со долг црн фустан, не носеше никаква шминка, а очите и ‘беа прикриени од големи очила за сонце. Актерката изгледа видливо ослабена, а лицето нејзино испиено.

angelina