Категорија: ‘Мода’

СТОП НА СТАРЕЕЊЕТО СО REGENECOLL+ – Британскиот премиум бренд,  отсега и во Македонија!

Сакате на природен начин да изгледате свежо и негувано после 35 година? Барате решение за болките во мускулите и зглобовите? Одговорот е КОЛАГЕН, со кој ќе ги избегнете козметичките третмани и хируршки интервенции. Колагенот е структурен протеин кој најчесто е застапен во тетивите, коските, кожата и ‘рскавицата и е од особена важност  за одржување на […]

Погледнете како до цврст и обликуван задник за само 10 дена (ВИДЕО)

Време е да започнете со обликување на вашето тело за да се подготвите за лето. Заоблен и цврст задник е сон на сите жени, а овие резултати се лесни за постигнување на само неколку чекори. Не сте во право ако сметате дека треба да поминете часови во теретана за резултатите да бидат видливи. Сè што […]

Северина си поигра со Фотошоп: Каде отиде нејзината потпетица?

Последната слика објавена од пејачката предизвика бројни коментари. Многумина се прашуваа дали Северина играла во Фотошоп, или само незгодно ја искривила ногата. Имено, Северина објави фотографија на која позира во тесен бел фустан и златни сандали. Сепак, на една сандала и недостасуваат потпетиците.   View this post on Instagram   A post shared by Severina […]

Погледнете како Станија изгледаше пред пластичните операции (ФОТО)

Познатата српска старлета Станија има милионски следбеници на социјалните мрежи, која многу често објавува провокативни фотографии. Но, како таа изгледаше пред почетокот од својата реалити кариера кога учествуваше во реалното шоу “Surviver” можете да видите на следната страна:

Топлес на снегот Станија позираше на Златибор (ФОТО)

Српската старлета Станија зимува на Златибор и воедно го искористи времето да направи фотосесија во која нејзините фанови ќе уживаат во нејзините фотографии. За фотографиите на следната страна: