Секси предлози од Agent ProvocateurОмилениот бренд за долна облека на ѕвездите Agent Provocateur ги претстави своите најнови предлози за сезоната пролет -лето 2014.

Жените во денешно време никогаш не изгледале толку секси и тоа благодарение на убавата секси долна облека на модната марка.


И што поубаво од тоа да ја пречекате пролетта со една нова убава облека, со која сигурно ќе го израдувате партнерот.