Збогување со актерот Пол Вокер



Местото на несреќата каде животот го изгуби актерот Пол Вокер постојано е полно со обожаватели,


кои дојдоа да се збогуваат со него.

 


Американскиот актер Пол Вокер познат по улогата во серијалот акциони филмови „Брзи и бесни“


загина во тешка сообраќајка во Калифорнија.

Страни: 1 2