Мода во зима: комбинација од сиви и виолетови тоновиНе знаеме уште колку ќе држи студот кај нас, но додека трае, ви препорачуваме прекрасно искомбиниран долг капут со сукња, блуза и други детали со виолетови тонови.


 

zimska kombinacija zeni