Интимните снимки на Бред и АнџелинаАко сте меѓу најголемите фанови на Бред Пит, тогаш сигурно сте свесни дека освен добар актер, тој е и страствен фотограф.


Во јавноста беа презентирани неколку кадри, дело на Бред во кои тој открил интимни семејни моменти од семејниот живот со Анџелина Џоли. На поголемиот дел од фотографиите е токму таа заедно со нивните деца како помали.

Во нашата нова галерија можете да уживате на фотографските вештини на Бред Пит и ќе видите како изгледа животот на славното семејство во црно-бела опција.


bredangelina1

bredangelina2

bredangelina3

bredangelina4

bredangelina5