ПРАЗНИЧНИТЕ ПОПУСТИ СТАРТУВААТ СО WHITE NIGHT SHOPPING ВО EAST GATE MALL од 26 декемвриИст Гејт Мол најавува прекрасен викенд со новогодишен базар, прекрасна детска програма со жонглери, новогодишна претстава, настап на Златно Славејче, настап на ДНК и Нокаут, и празнични попусти кои стартуваат со Бела Ноќ.


На 26 декември дојдете на шопинг до полноќ и искористете ги попустите до -50%. Повеќе информации за брендовите

https://eastgatemall.mk/praznichnite-popusti-startuvaat-so-late-night-shopping-vo-east-gate-mall/  


Ист Гејт Мол е најголемиот трговски центар во регионот кој нуди целодневни активности, и единствен мол во кој можете да ги најдете сите меѓународни брендови на едно место, како Zara, Zara Home, Massimo Dutti, Mango, H&M, Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Berschka, Stradivarius, Pull and Bear, Nike, Adidas, Intersport, Under Armour како и многу други.