Северина си поигра со Фотошоп: Каде отиде нејзината потпетица?Последната слика објавена од пејачката предизвика бројни коментари. Многумина се прашуваа дали Северина играла во Фотошоп, или само незгодно ја искривила ногата.


Имено, Северина објави фотографија на која позира во тесен бел фустан и златни сандали. Сепак, на една сандала и недостасуваат потпетиците.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)