Заведувајте со бојата на облеката: Овие четири секси бои им „стојат“ на сите жениБоите од средината на спектарот кои не се ни премногу топли, ни ладни им „стојат“ на сите жени.

Тие воедно прават да се чувствувате и секси.

Откријте за кои бои станува збор:

Црвена

Ако сте во дилема, облечете црвено. Оваа боја на секоја жена и ја дава саканата предност. Дури и студијата на Универзитетот Дурхам од Англија докажала дека на атлетичарските натпревари повеќе шанса за победа имаат оние кои носеле црвени дресови.

crven

Страни: 1 2 3