Топлес на снегот Станија позираше на Златибор (ФОТО)Српската старлета Станија зимува на Златибор и воедно го искористи времето да направи фотосесија во која нејзините фанови ќе уживаат во нејзините фотографии.


За фотографиите на следната страна:

Страни: 1 2