Таткото со својата ќерка го прослави својот роденден, а видеото стана хит поради реакцијата на девојчетоОвој човек нема една ќерка, туку шест од нив. Кога славел роденден, целото семејство се собрало околу трпезата, а мајката сними пеење на роденденска песна пред да ја дувне свеќата.


Ова видео е погледнато повеќе од 15 милиони пати, само поради реакцијата на девојката. Погледнете што се случило на следната страна 🙂

Страни: 1 2