Со диетата на Д-р Жан Митрев ослабете до 15кг. Еве што треба да јадетеДоручекот е ист во текот на 15 дена, а се состои од 1 овошје (портокал, круша, праска, диња, лубеница, не смее банана и грозје) двопек, шоља кафе или чај без шеќер, пренесува порталот Среќа.


1. ден

Ручек
1 портокал
1 варено јајце
1 канче кисело млеко


Вечера
2 домати или 2 дл. варени домати
2 варени јајца
1/2 главица зелена салата или краставица
2 двопек

Продолжува на следната страна


Страни: 1 2 3 4 5 6