Со диетата Холивуд ослабете 8 килограми за 14 дена


Таа се користи од многу холивудски ѕвезди како Никол Кидман, Кетрин Рита Џонс и Ким Бесинџер.

Како резултат на Холивудската диета слабеете од 7-8 килограми за 14 дена. За време на диетата треба да пиете 1-1,5 литри зовриена вода дневно.

1 ден
Појадок – црно кафе
Ручек – две варени јајца, спанаќ, домати
Вечера – парче варено месо, зелена салата

Продолжува на следната страна:

Страни: 1 2 3 4 5 6 7