Што ќе ви кажат хороскопските знаци, само за да ве легнат во креветот


Девица

Ама навистина не треба да си ставаш шминка, таа само ја расипува твојата природна убавина.

Вага

Мила, твојата убавина го натера дури и сонцето да се засрами.

Шкорпија

Од една година тестирање и терапија се обидувам да дознаам дали сум алергичен на сексот или не. Сакаш ли да пробаме?

Стрелец

Само за твоја информација, бројот на чевлите ми е 48.

Јарец

Душо, сакам да ти кажам дека заработувам повеќе од она што ти можеш да потрошиш.

Водолија

Ти ме инспирираш повеќе од инфинитезималниот дел од математиката.

Риби

Очите твои се само за цртање од голем уметник.

Страни: 1 2