Што ќе ви кажат хороскопските знаци, само за да ве легнат во креветот | Lady

Што ќе ви кажат хороскопските знаци, само за да ве легнат во креветот


Некои хороскопски знаци ги сакаат шегите, а други се сериозни. Еве кои се најчесто користени зборови од различните Хороскопски знаци.

Овен

Името ми е Бонд. Џејмс Бонд.

Бик

Имам шише шампањ и ми е страв да не се расипе дека подолго време стои така …

Близнаци

Што ќе кажеш да го измериме меѓусебно неодоливиот наш сексапил?

Рак

Чувствувам дека си неверојатна во кревет и тоа, искрено, малку ме плаши.

Лав

Веруваш ли во љубов на прв поглед … или да те погледнам втор пат?

Страни: 1 2