Loading...

Се отвори Новата модна атракција во градот- City fashion Woman, во Skopje City Mall…


Женска мултибренд продавница, во која се спојуваат атрактивни модни брендови како – Michael Kors, Furla, Karl Lagerfeld, Emporio Armani, Armani exchange, Joop, Fracomina, Versace Jeans.

Меѓу модните парчиња, освен облека ќе најдете и голем избор на чанти и паричници, како и чевли и патики…

Со City Fashion Woman, светски етаблираните модни креатори се поблиску до вас, а вашиот шопинг, сега може да заврши во еден ден и веќе не мора да го поврзувате со далечни дестинации.

Погледнете дел од атмосферата на свеченото отворање и посетете го City Fashion Woman во Skopje City Mall на 1-ви Кат…