ПОСЛЕДЕН ДУЕT СО СВОЈОТ ТАТКО: Ќерката на Џеј го објави ова видео на Инстаграм (ВИДЕО)Пред само една недела, Марија Рамадановски, помладата ќерка на покојниот пејач Џеј Рамадановски, објави видео на кое пее со нејзиниот татко.
“Еве дел од песната “Славија” што ја отпеав со татко ми. Неописливо е чувството кога знам дека тој е горд на мене”, напиша таа покрај снимката.


Да потсетиме, Џеј се разболе во својот стан во Доркол, каде беше во строга изолација поради вирусот корона, па екипата на брза помош наскоро пристигна на самото место и започна со реанимација, но сепак, покрај сите напори на лекарот, тој почина.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by MARIJA RAMADANOVSKI🧚‍♀️ (@marija_ramadanovski)