Поминуваат 31 година – Погледнете како денес изгледаат јунаците од хит серијата Беверли ХилсПоминаа 30 години откако првите епизоди на култната тинејџерска серија Беверли Хилс. Тие за прв пат се појавија на ТВ-екраните во 1990 година и во следните години серијата стана апсолутен планетарен хит. Секој кој беше обожавател сè уште се сеќава на ликовите на нејзините омилени херои денес, толкувани од Џејсон Пристли, Шанен Доерти и други. Се разбира, повеќето од нив се сменија малку, и по 31 година тие не изгледаат како хероите што ги паметиме. Затоа овие галерии се секогаш вредни и забавни.

Погледнете на следната страна како денес изгледаат актерите од култната серија:

Страни: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12