Погледнете како навистина изгледа Бијонсе! (Фото)Кралицата на поп музиката Бијонсе постојано е напаѓана од обожавателите, според кои нивната омилена пејачка е фото манипулација на социјалната мрежа Instagram. Бијонсе се уште не го изразија својот став по ова прашање.

Ѕвездата може да се пофали со совршена кожа, природна убавина и шармантна насмевка. Но, дали тоа е навистина така? Вчера на сајтот на ѕвездата (thebeyonceworld.com) се појавија необработени фотографии од рекламната кампања во 2013-та за козметичката марка L’Oreal.


Кадрите од рекламната фотосесија предизвикаа многу негативни коментари на социјалните мрежи. Фановите на пејачката сепак побрзаа да ја заштитат, велејќи дека таа сепак е човек и нема како да биде совршена!

Страни: 1 2