Погледнете каде живее турската убавица ДефнеТурската убавица Елцин Сангу, која ја запознавме како Дефне во серијата „Вљубениот ерген“, освен тоа што е актерка, активно се занимава и како модел.


Во приватноста, таа има перфектно уреден дом во кој живее, а на социјалните мрежи се појавија неколку фотографии.

Погледнете ги:


dafne2

dafne3

dafne4