Loading...

Погледнете го фустанот, кој Викторија го носела на својата прва средба со Дејвид


Поранешната пејачка и сегашен успешен дизајнер објави на својот профил на Twitter, фотографии со фустанот, заедно со Дејвид Бекам.

Средбата, го променила нејзиниот живот засекогаш … Во тоа време идната г-ѓа Бекам е дел од женската банда Spice Girls, а Дејвид е млад и перспективен фудбалер.

Таа на twitter го напиша следново: „Видете што најдов! Фустанот кој го носев на првата средба со Дејвид! Толку е сладок!”.

Среќната двојка има 4 деца: Бруклин, 15 година, Ромео, 11 година, Круз на 9 и 3-годишната Харпер.

bekamfustan