Најголемите нарциси – Три хороскопски знаци кои се сакаат само себеси!Доколку е здраво да се сакате себеси, кај некои хороскопски знаци таа љубов е малку поизразена отколку кај другите. Ова се 3-те хороскопски знаци кои што се сакаат само себеси:


Овен

Припадниците на овој знак вообичаено себеси се сметаат за најпаметни, најпосебни и генерално подобри од сите други. Затоа баш и не се омилени во друштвото и вообичаено имаат малку блиски пријатели, а нивната изразена нарцисоидност ги кочи и во пронаоѓањето на љубов.


Страни: 1 2 3