Погледнете како би изгледала „совршената жена“Иделаната жена постои, но таа е или во нашите сонови или постои како производ на Фотошопот. 9350 луѓе беа замолени да глсаат чии црти на лицето се најпосакувани. Најпосакуваната жена има усни како Анџелина Џоли, веѓи како Меган Фокс, коса како војвотката од Кембриџ, брада на Гвинет Палтроу, очи на Шерил Кол, нос како Кејт Бекинснејл и образи на Кеир Најнтли.


sovrsenazena