Како изгледа листата на богатите според хороскопскиот знакБлизнаци – 9,9%

Јарец – 9.6%

Овен – 9.4%

Бик – 8.9%

Лав – 8.6%

Стрелец – 8.2%

Рак – 8%

Риби – 7.9%

Вага – 7.8%

Водолија – 7.7%

Девица – 7.5%

Шкорпија – 6.5%

Страни: 1 2