Каде порно ѕвездите би инвестирале 10 000 долариНа доделувањето на наградите на AVN – познати како порно Оскарите, од CNBC отидоа на црвениот тепих и ги прашаа порно ѕвездите во што би инвестирале 10 000 долари во моментов.

Погледнете што одговорија 10 од порно актерките:

Страни: 1 2