Еве што ве очекува оваа недела според хороскопот


ОВЕН

Работа – Оваа неделна е идеална да направите листа на нови одлуки, кои се однесуваат на работниот план, па повелете.

Љубов – Прашање е, колку долго ќе издржите да ги криете емоциите од лицето кое ви се допаѓа. Подобро отворете се, затоа што личноста тоа го очекува од вас.

Здравје – Се чувствувате добро.

БИК

Работа – На работен план за сега сè се случува како што треба и вие сте горди на себе и на соработниците, кои многу ви помогнаа. Гледајте да им се одолжите, мал знак на благодарност значи многу.

Љубов – Иако сте повремено одвоени, вие не престанувате да размислувате еден за друг. За вас не постои друга личност, од оваа, посебната.

Здравје – Можна главоболка.

БЛИЗНАЦИ

Време е да започнете нешто ново, бидејќи тоа сега го работите ви е премногу здодевно, а не ви неси доволно приход, така да немате причина да останате таму каде што сте.

Љубов – Вашата љубов веќе долго време е во полна сила, потрудете се така и да продолжи.

Здравје – Одлично се чувствувате.

Страни: 1 2 3 4