Диета со зелка – по нејзиниот режим, може да ja намалите тежината со околу 5 килограмиДен 4:


Појадок: 1 чаша нискомаслен јогурт, 1 двопек
Втора ужина: 1 салата од сезонски зеленчук
Ручек: 100 г варено месо, 1 салата од кисела зелка, грашок и кромид
Вечера: 1 супа од зеленчук со пилешка супа, 100 г рендан морков со малку мајонез

Ден 5:


Страни: 1 2 3 4 5 6 7 8