Диета која трае 48 часа и слабее до 4 килограми(Секој ден пред појадок)
– 6 лажици исцеден сок од зелен лимон
– 2 зрели домати, средни
– Чаша сецкани коријандер
– 4 лажици свеж див лук
– 480 мл филтрирана вода
– 4 лажици маслиново масло
– 1 чешне лук
– Малку сенф во прав
– 6 -8 коцки мраз

Сите состојки ставете ги во блендер и измешајте за една минута на максимална брзина.

ВНИМАНИЕ: Не применувајте ниедна диета или исхрана без консултација со вашиот лекар

Страни: 1 2 3