Диета која трае 48 часа и слабее до 4 килограми– 300 мл вода
– 2 лажици сок од лимон
– 1 лажица јаворов сируп
– Малку сушен мелен бибер и лут пипер
– Малку ѓумбир

Сите состојки ставете ги во чаша, добро промешајте го пијалокот употребете го.

Сок за забрзување на метаболизмот 

Текстот продолжува на следната страна

Страни: 1 2 3