Џенифер Лопез објави селфи без никаква шминкаЏенифер Лопез покажа дека нејзиниот сјај и убавина не се должат само на професионалната работа на шминкерот и стилистите.


Таа објави селфи од плажа, каде нема никаква шминка на лицето, а се чини дека е неверојатно секси, како и на сцената.

Пејачката наскоро се раздели со нејзиното момче Каспер Смарт, велејќи дека веќе се чувствува посилна и подобро. Очигледно тоа и влијае на расположението и самодовербата.