Џастин Теру сака Џенифер Анистон да стане бизнисменкаИзгледа Џастин Теру е од мажите кои сакаат жената до нив да биде доволно независна и финансиски обезбедена. Едвај Џенифер Анистон има било какви парични проблеми, но вереникот нејзин одлучи дека треба да и помогне во оваа насока.


42 -годишниот актер сака да го удвои статусот на Џенифер, и за таа цел се зазел со нејзините сметки. Вереникот на ѕвездата од ” Пријатели ” ќе ја води својата идна сопруга, па таа да може да го зголеми своето богатство.

” Џастин знае точно колку пари има Џенифер во моментов и тој активно се обидува да и помогне да ги удвои , претворајќи ја во Остроумен бизнисменка ” велат од RadarOnline.


Се зборува уште дека двојката работи заедно на проекти, и гради заедничка иднина. Иако Џенифер и Џастин се свршени од 2012 година, тие се уште немаат конкретни планови за венчавка.