Брутален хороскопОВЕН
Ти си единствен што вистински знае сè, а сите околу тебе се обични кретени. Секогаш си живчан, нетрпелив и “те боли” за сите добронамерни туѓи совети. Имаш врвна способност да го заебеш секого што ќе ти се најде на пат. Баш си права пизда!

БИК
Стварно си вредна личност. Многу работиш а всушност ти треба пун курац време за да разбереш и за да ги мрднеш работите од место. Твоите пријатели мислат дека си тврдоглав а ти всушност си една хендикепирана личност.


БЛИЗНАЦИ
Брзо размислуваш и стварно си бистра особа, многу си им симпатичен на сите, бидејќи во суштина си бисексуалец. И даваш малку на околината а многу бараш. Тоа се вика шкртост. Инаку близнаците се склони кон инцест. Би ми било срам да сум близнак.

РАК
Ти си доста чувствителна личност, секогаш ги разбираш туѓите проблеми а всушност си посран страшливец. Што можеш денеска, најчесто го оставаш за утре. Обичен паразит си и таков ќе останеш цел живот. Никогаш ништо нема да биде од тебе.


ЛАВ
Роден лидер! Сепак, околината те смета за идиот. Родените под овој знак се доста енергични луѓе. Ти си фалбаџија, обичен серко, кој не поднесува критики, дркаџија кој избегнува нормален секс заради претерано самозадоволување (рачно).

ДЕВИЦА
Ти си доста педантна личност, која не поднесува неред. Дури не се ни бришеш за да не ја извалкаш тоалет хартијата. Твојот стремеж кон перфекцијата е одвратен. Ти си толку ладна личност, што заспиваш додека имаш секс. Не утешно, ама лицата родени во овој знак најчесто завршуваат со “рогови.”

ВАГА
Во тебе се крие голем уметнички талент, но тешко ја разбираш реалноста околу себе. Живееш во облаци, најголемиот дел од машките ваги се настрани, а жените се проститутки. Заради тоа и најголемиот дел од лицата родени под овој знак умираат од венерични болести.

ШКОРПИЈА
Најлоши! Неспособни за било што. Личност во која апсолутно не може да имате доверба. Сепак далеку ќе стигнат благодарејќи на бескрупулозноста и недостатокот на морал. Вистински – курвин син! Најголемиот дел од родените во овој знак завршуваат со убиство.

СТРЕЛЕЦ
Оптимисти и ентузијасти. Комплетниот недостаток на талент за било што те присилил да очекуваш “среќа.” Заради ова и најголемиот дел од стрелците се наркомани или алкоси. Генерално патетични серковци, кои не знаат ниту да прднат со стил.

ЈАРЕЦ
Конзервативна и страшлива личност, кој не знае да се справи со животот. Обично се “бутаат” за минат во животот. Никогаш не успеваат во животот заради нивниот карактер. Често завршуваат како скитници, бездомници и просјаци.

ВОДОЛИЈА
Ти си многу нежна и креативна личност. Меѓутоа истовремено си и лажлив и расипан гомнар кој постојано ги повторува истите грешки. Тоа е заради делумната ментална заостанатост, па оние што не те познаваат добро мислат дека си плачко. Прифати ја таа реалност.

РИБИ
Имаш бујна фантазија и постојано мислиш дека те следат КГБ, ЦИА и останати тајни служби. Немаш свое ЈАС, некој не те ебе 2% и луѓето се смеат на твоите напори да се наметнеш во друштво. Цел живот ќе останеш едно обично ништо.

Извор: Хороскопи