Каков секс го полудува секој претставник од хороскопот


Што го возбудува секој од хороскопските знаци? Во следните неколку страници ви претстои да дознаете како да стигнете до подобар секс со секој еден од претставниците на зодијакот.

Овен

Овните се агресивни и повеќе ги привлекуваат и возбудуваат импулсивните и страстните партнери отколку префинетите и нежните. Нив ќе ги возбудите лесно со тоа што ќе им шепотите спонтани и искрени зборови на увце.

Бик

Најлесниот пат до нивното срце и кревет е мал подарок и вкусна вечера во комбинација со софистицирано вино. За да го полудите целосно, слободно може да дадете и бакнежи по вратот – делуваат беспрекорно возбудувачки.

Близнаци

Страни: 1 2 3 4